2023-05-18 archiwum

Rozpoczęliśmy nabożeństwa fatimskie

13 maja o godz. 19.00 rozpoczęliśmy nabożeństwa fatimskie, na pamiątkę objawień Matki Bożej w Fatimie oraz na przebłaganie za grzechy nasze, naszych rodzin i wymodlenie potrzebnych łask za pośrednictwem Najświętszej Panienki. W tym roku naszej modlitwie będzie towarzyszył Ks. Sylwester Brzeźny  – Dyrektor Domu Rekolekcyjnego w Cieżkowicach i Diecezjalny Moderator Liturgicznej Służby Ołtarza.

Kapliczki naszej parafii

Maj to najpiękniejszy miesiąc w roku, poświęcony w sposób szczególny Matce Bożej. W tym miesiącu gromadzimy się w kościołach, przy kapliczkach przydrożnych i krzyżach na nabożeństwa majowe. Wezwaniami litanijnymi i pieśniami maryjnymi chwalimy Niepokalaną Matkę Chrystusa.  Przez cały miesiąc maj odprawiane będzie w naszym kościele nabożeństwo majowe od poniedziałku do soboty po Mszy Św. o …

Czytaj dalej