W uroczystość Objawienia Pańskiego odbyła się w naszej parafii kolęda misyjna. Dzieci odwiedziły wszystkich parafian zgromadzonych w tym dniu na Mszach Św. Bóg zapłać dwudziestoosobowej grupie kolędników za zaangażowanie w dzieło misyjne Kościoła i ich rodzicom za opiekę w czasie kolędy! Kolędnicy misyjni to przedsięwzięcie, które w diecezji tarnowskiej realizowane jest od 1993 roku. To małe grupy …






