W naszej parafii i szkole uczczono 130. rocznicę przybycia ks. Jana Balickiego oraz 20. rocznicę jego beatyfikacji. Uroczystość rozpoczęła się Eucharystią, której przewodniczył bp Leszek Leszkiewicz. – Opatrzność Boża sprawiła, że do waszej parafii przybył na swoją pierwszą placówkę po święceniach ks. Jan Balicki, który dał się poznać jako gorliwy, dobry ksiądz, zatroskany o trzeźwość, …






