Dnia 05.07.2022 r. w naszej parafii odbyła się pielgrzymka do Przemyśla. Tematycznie związana była ze szczególnie czczonym przez nas Bł. ks. Janem Balickim. Odwiedziliśmy Bazylikę archikatedralną pw. Świętego Jana Chrzciciela i Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny oraz znajdujące się pod nią krypty – miejsca pochówku biskupów przemyskich i kilku zasłużonych mieszczan. Następnie udaliśmy się do Seminarium …






