?Pragnę, ażeby pierwsza niedziela po Wielkanocy była świętem Miłosierdzia? /Dz. 299/ ? mówił Pan Jezus do Siostry Faustyny w jednym z objawień. Święto Miłosierdzia Bożego jest wydarzeniem, które zawsze gromadziło w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w krakowskich Łagiewnikach rzesze wiernych. Po trudnym czasie pandemii serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania w dniach 23-24 kwietnia 2022 roku i …






