Dzień Świętości Życia i Peregrynacja relikwii bł. Rodziny Ulmów

Niedługo będziemy przeżywać w diecezji tarnowskiej:
Tydzień Małżeństw i Rodzin (6-12 kwietnia). Jest to tydzień przeżywany bezpośrednio przed peregrynacją relikwii bł. Rodziny Ulmów. Jego celem jest szczególna modlitwa w intencji małżonków i rodzin naszej diecezji, zapoznanie z historią rodziny Ulmów oraz zachęcenie do udziału w Tygodniu Peregrynacji w jednej z siedmiu wyznaczonych parafii.
Tydzień Peregrynacji relikwii bł. Rodziny Ulmów (13-20 kwietnia).
Peregrynacja będzie miała miejsce w wybranych parafiach diecezji. Szczegóły na plakacie. Dziękujemy parafiom, które przyjmą relikwie i zorganizują to wydarzenie. Prosimy o zachęcenie wiernych z danego rejonu do przyjazdu na nabożeństwo przywitania relikwii i na wieczór czuwania.
Dzień Świętości Życia (8 kwietnia). Centralne Uroczystości będziemy przeżywać w Sanktuarium Matki Bożej w Okulicach. Msza Święta sprawowana pod przewodnictwem Biskupa Tarnowskiego o godz. 18.00. Zachęcamy do zorganizowania w swojej parafii Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Deklaracje duchowej adopcji do nabycia w Wydziale Duszpasterstwa Małżeństw i Rodzin.