Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w centralnych uroczystościach Diecezjalnego Święta Rodziny w Starym Sączu, które w tym roku będziemy przeżywać 21 czerwca (niedziela). Przed Mszą Świętą o godz. 10.20, odpowiadając na wezwanie św. Jana Pawła II, rozpoczniemy modlitwę różańcową, „w rodzinie i za rodziny” (RVM, 41). O godz. 11.00 na Ołtarzu Papieskim rozpocznie się Msza Święta pod przewodnictwem Biskupa Tarnowskiego Andrzeja Jeża. Serdecznie zapraszamy do koncelebry a po Mszy Świętej na obiad do Diecezjalnego Domu Rekolekcyjnego OPOKA. Eucharystia transmitowana będzie przez nasze diecezjalne radio RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz.







