lip R archiwum

Jubileuszowa pielgrzymka do św. Jana w Wielkim Lesie

W Wyskitnej 16 lipca odbyła się X Pielgrzymka do św. Jana w Wielkim Lesie. Tradycyjnie poprowadził ją pochodzący stąd misjonarz pracujący przez wiele lat w Republice Środkowoafrykańskiej ks. Mateusz Dziedzic razem z księżmi z parafii Polna – obecnym i byłym jej proboszczem. Zakończyła się Mszą św. na leśnej polanie z kapliczką św. Jana Nepomucena i …

Czytaj dalej