Pamiętajmy o zmarłych!

We wtorek będziemy przeżywać Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Św. w naszym kościele będą o g. 7.00, 9.00 i 14.00. Po Mszy o g. 14.00 wyruszymy z procesją na cmentarz modląc się za zmarłych Koronką do Bożego Miłosierdzia. Na cmentarzu odmówimy różaniec za wypominanych zmarłych i wszystkich naszych bliskich zmarłych.
W środę Dzień Zaduszny. Msze Św. będą o g. 7.00, 9.00 w kościele i g. 16.00 na cmentarzu. Zapraszam do modlitwy za naszych bliskich zmarłych.
Od wtorku do piątku będziemy modlić się modlitwą różańcową za wypominanych zmarłych: we wtorek w czasie procesji po Mszy o g. 14.00; w środę po Mszy na cmentarzu o g. 16.00; w czwartek i piątek o g.16.30; w niedzielę o g. 10.30. 
Cmentarz parafialny w Polnej
Zachęcam także do zyskiwania odpustów za naszych zmarłych. Od 1 do 8 listopada codziennie możemy zyskać odpust dla jednej duszy wypełniając warunki: nawiedzenie cmentarza, modlitwa za zmarłych, bycie w stanie łaski uświęcającej, przyjęcie Komunii Św. oraz odmówienie modlitw: Ojcze nasz, Wierzę i jakiejkolwiek modlitwy w intencjach Ojca Św.