Aktualne informacje

W obecnym Roku Liturgicznym hasło Roku duszpasterskiego brzmi:"Idźcie i głoście".Jest to naturalna konsekwencja podjęcia odpowiedzialności za łaskę chrztu św. i wypływających z niego zadań. Tym zadaniem jest spełnienie słów Chrystusa:"Idźcie i głoście" Rodzi się pragnienie, by głosić to co jest naszym szczęściem i celem naszego życia, by inni poznali miłość i drogę zbawienia."

Msze św. w niedzielę w Polnej : o 7.00 , 9.00 , 11.00.

Ogłoszenia duszpasterskie :

12 Niedziela zw. - 25.VI.2017.

W niedzielę 25.VI. - Odpust ku czci Najśw. Serca P.Jezusa we Florynce.

W ciągu tygodnia Msze św. rano o 7.00 oprócz środy i czwartku.

W środę o 18.00 - Modlitwa różańcowa prowadzona przez członków Akcji Katolickiej. Po Różańcu Msza św. i Nowenna do M.B.N.Pomocy .

W czwartek 29.VI.- Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła.

Msze św. o 7.00, 9.00 i 18.00.

Składka w czwartek na Świetopietrze czyli do dyspozycji Papieża.

W sobotę - 1.VII.- przypada I sobota lipca. Msza św. ku czci Niepokalanego Serca Maryi tylko rano o g. 7.00.

W przyszłą niedzielę po krótkiej Adoracji z racji I Niedzieli miesiąca - Zmiana Tajemnic Różańcowych. - w Liturgii czcimy :

W środę wspomnienie Św. Ireneusza biskupa i męczennika.

Solenizantom składam życzenia: zdrowia i Bożego błogosławieństwa w dalszym życiu za wstawiennictwem ich Patronów.

Pragnę bardzo serdecznie podziękować za prowadzenie Dorocznej Adoracji w miniony poniedziałek 19.VI. - Bóg zapłać.

Sprzątającym kościół w minionym tygodniu składam podziękowanie i za ofiarę zamiast kwiatów na kwiaty - Bóg zapłać.

A na obecny tydzień do posprzątania kościoła prosimy : Panią Katarzynę Gryboś i Panią Wiesławę Mól.

.