OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE :

Msze św. w Niedzielę w Polnej: o g. 7.00, 9.00, 11.00.

W niedzielę - 2.XII.- rozpoczął się Nowy Rok Liturgiczny pod hasłem: "W mocy Bożego Ducha"

NIEDZIELA - CHRZTU PAŃSKIEGO - 13.I.2019

W środę 9.I. - pożegnaliśmy na drogę do wieczności śp. Czesławę Niemas. Jej duszę polećmy Bożemu Miłosierdziu.

W ciągu tygodnia Msze św. rano o g.7.00 oprócz środy. W środę o g.16.30 - Modlitwa różańcowa prowadzona przez członków Akcji Katolickiej. Po różańcu Msza św.i Nowenna do M.B.N.Pomocy. Serdecznie zapraszam do uczestnictwa.

W Liturgii czcimy w czw. 17.I. Św. Antoniego opata.

W piątek 18.I.- Rozpoczęcie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan.

W sobotę 19.I.- Wspomnienie Św. Józefa Pelczara,biskupa.

W niedzielę 13.I. - zakończę kolędę z Bożym błogosławieństwem w Rodzinach naszej Parafii.Za wszelką życzliwość i radosne przyjmowanie składam wszystkim Rodzinom szczere i serdeczne podziękowanie - Bóg zapłać. Niech P.Jezus błogosławi każdego dnia wszystkim Rodzinom w Parafii : rodzicom, starszym, dzieciom i młodzieży a chorym niech dodaje sił do znoszenia krzyża cierpienia..

Sprzątającym kościół w minionym tygodniu składam serdeczne podziękowanie i za ofiarę zamiast kwiatów - Bóg zapłać.

A na obecny tydzień do posprzątania kościoła prosimy Panią Dorotę Michalik i Panią Joannę Jurczak.

Kolęda z Bożym błogosławieństwem:

Niedz. 13.I.- po sumie - Berdechów od Państwa Oleksych do Państwa Grzesiaków.

SPOTKANIA: W środę o g. 15.30 - Zbiórka ministrantów.

W przyszłą niedz.20 I.- o g. 14,00- Spotkanie opłatkowe z członkami Akcji Katolickiej.

INTENCJE MSZALNE.

NIEDZIELA - 13.I.:

g.7.00 - Za śp. Władysława Krzeszowskiego w 33 r. śm. z int. żony z rodziną.

g.9.00 - Za śp.Mieczysława Semla w 50 r. śm. z int. syna Jana z rodziną.

g. 11.00 - O Boże błogosławieństo dla dziecka Karola, ktory przyjmie chrzest św, dla jego rodziców i chrzestnych.

Pon. 14.I.-Za śp. Czesławę Niemas w 7 dni po śm. z int. męża.

Wt. 15.I. -O powrót do zdrowia dla Stanisławy Pater z int. dzieci.

Śr. 16.I.- Za śp. Stanisława Krzeszowskiego w 2 r. śm. z int.Janiny Gryzło i Rodziny Ziółko.

Czw. 17.I.- Za śp. Zdzisława i Marię Pater w 16 r. śm. Zdzisława i 2 r. śm. Marii z int. żony z rodziną.

Pt.18.I.- Za śp. Stanisława Rządcę z int. sąsiadów Sekułów.

Sob.19.I. g. 7.00 - Dziękczynna z prośbą o Boże błog. w całym Roku w Rodzinie Romana i Piotra Mól.

g. 14.00 - chrzest dziecka Wiktorii.

NIEDZIELA 20.I. :

g.7.00 -Dziękczynna w 93 r. urodzin Anny Bryła z prośbą o dalsze zdrowie i Boże błog. z int. syna Marka z Rodziną.

g. 9.00 - Za śp. Krzysztofa Witek w 5 r. śm z int. Rodziny.

g. 11.00 - Dziękczynna z prośbą o dalsze zdrowie i Boże błog w calym rozpoczętym Roku w Rodzinie Zofii i Tadeusza Grzesiak i w Rodzinie Główczyków.