OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE :

Msze św. w Niedzielę w Polnej: o g. 7.00, 9.00, 11.00.

20 Niedziela zwykła - 19.VIII. 2018 r.

Msze św. w tym tygodniu w Polnej rano o 7.00 oprócz środy i soboty.

W środę o g. 18.00 - Modlitwa różańcowa prowadzona przez członków Akcji Katolickiej. Po różańcu Msza św. i Nowenna do M.B.N.Pomocy. Serdecznie zapraszam do uczestnictwa zwłaszcza dzieci i młodzież.

W sobotę nie będzie Mszy św. rano o 7.00 tylko o 14.00 - Msza św. ślubna Pani Ewy Szczepańskiej i Pana Piotra Krupniewskiego.

A w sobotę rano o g. 6.oo- 25.VIII. z parkingu przed kościołem wyjedziemy autobusem do Częstochowy, aby uczestniczyć w zakińczeniu 36 Pieszej Pielgrzymki Tarnowskiej na Jasną Górę.

W przyszłą niedzielę 26 sierpnia - Uroczystość N.M.P. Częstochowskiej. Msze św. o 7.00, 9.00 i 11.00/

W Liturgii czcimy: w pon. 20.VIII. Wspomnienie Św. Bernarda - opata.

We wt. 21.VIII.- Wspomnienie Św. Piusa X, apapieża.

W śr. 22.VIII.- Wspomnienie N.M.P. Królowej.

W pt. 24.VIII. Liturgiczne Święto Św. Bartłomieja. Apostoła.

Solenizantom składam życzenia : zdrowia i Bożego błogosławieństwa w dalszym życiu za wstawiennictwem Świętych Patronów.

Wczorajszym Nowożeńcom Pani Danucie Kruczek i Panu Łukaszowi Mól i ich rodzicom składam podziękowanie za pamięć wobec Służby kościelnej i proboszcza z Polnej - mimo że ślub był w Parafii Krużlowa.

Bóg zapłać także za obcinanie tui przy św. Janie i przy kościele - Panu Wiesławowi Gryzik, Panu Józefowi Dusza i Panu Kościelnemu.

Sprzątającym kościół w minionym tygodniu składam serdeczne podziękowanie i za ofiarowane kwiaty - Bóg zapłać.

A na obecny tydzień do posprzątania kościoła prosimy Pana Andrzeja Bartusiak i Panią Teresę Krzysztoń.

INTENCJE MSZALNE :

NIEDZIELA - 19.VIII. :

g.7.00 - Za śp. Michalinę Święs z int. Bernardety i Józefa Święs.

g.9.00 - Za śp. Andrzeja Olech w 21 r. śm. z int. żony i córki.

g.11.00- Za śp. Stanisława Sekułę z int. Bogusławy i Józefa Niepsuj.

Pon.20.VIII.- Za śp. Kamilę Semla z int. rodziny Janusiów.

Wt. -21.VIII.- Za śp Katarzynę Matusik z int.sąsiadów Grzesiaków i Królów.

Śr. 22.VIII.- Za śp.Antoniego Pawlak z int. Renaty i Stanisława Tarasek.

Czw. 23.VIII.- Za śp. Marię Kostrzewa ze Spisaka w 2 r. śm. z int. syna Stanisława z rodziną.

Pt.24.VIII.-Za śp. Helenę i Stanisława Olech w 1 r. śm. Heleny z int. siostry Krystyny.

Sob. 25.VIII. g. 14. Msza św. ślubna Pani Ewy Szczepanik i Pana Piotra Kupniewskiego.

NIEDZIELA - 26.VIII.;

g.7.00 - Za śp. Marka Koszarek z int. Justyny i Marcina Niepsuj.

g.9.00- O zdrowie i Boże blog. dla Łukasza Wiatr i jego rodziny.

g. 11.00 - Za śp. Leopoldy i Władysława i Jana Mól z int. syna Zdzisława z rodziną.