OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE :

Msze św. w Niedzielę w Polnej: o g. 7.00, 9.00, 11.00.

14 Niedziela zwykła - 8.VII. 2018 r.

Za złożone ofiary na tacę dla Seminarium Duchownego w Tarnowie w imieniu Seminarium składam podziękowanie - Bóg zapłać.

Msze św. w tym tygodniu w Polnej rano o 7.00 oprócz środy.

W środę o g. 18.00 - Modlitwa różańcowa prowadzona przez członków Akcji Katolickiej. Po różańcu Msza św. i Nowenna do M.B.N.Pomocy. Zapraszam do uczestnictwa.

W Liturgii czcimy: w pon.-16.VII.- Wspomnienie N.M.P. z Góry Karmel.

W śr.-18.VII.-Wspomnienie Św. Szymona z Lipnicy, kapłana

W pt.-20.VII Wspomnienie Błog. Czesława,kapłana i Św. Małgorzaty dziewicy i męczennicy- Patronki Nowego Sącza.

Solenizantom składam życzenia : zdrowia i Bożego błog. w dalszym życiu za wstawiennictwem Świętych Patronów.

W przyszłą niedz. 22.VII - VI Pielgrzymka do Św. Jana w Wielkim Lesie. Zbiórka o g. 15.00 przy kapliczce obok Panigóry. Msza św. przy kapliczce Św, Jana będzie odprawiona przez Księdza mgra Mateusza Dziedzica naszego Misjonarza z Afryki.

Sprzątającym kościół w minionym tygodniu składam serdeczne podziękowanie i za ofiarowane kwiaty - Bóg zapłać.

A na obecny tydzień do posprzątania kościoła prosimy Panią Urszulę Krok i Panią Ewę Krok.

INTENCJE MSZALNE :

NIEDZIELA - 15.VII. :

g. 7.00 - Za śp. +Henryka Zwolińskiego i za Kunegundę i Władysława Matusik z ok. Imienin Henryka z int. Wandy Zwolińskiej.

g.9.00 - Za śp.+Jana Gryzło w 5 r. śm. z int. dzieci z rodzinami.

g.11.00 - Dziękczynna w 45 rocznicę ślubu Jadwigi i Adama Grzesiak z prośbą o dalsze zdrowie i Boże błogosławieństwo.

Pon.16.VII.-Za śp.+Krystynę Opiekun w 7 r.śm.z int siostry Heleny z mężem.

Wt.17.VII.- Za śp.+Jana Gryzło w r śm. z int. siostry Teresy z rodziną.

Śr.18.VII.- Za śp.+ Marię Malinowską z int. Członkiń 10 Róży Marii Wojtas.

Czw.19.VII.-Za śp.+Tadeusza Tajak z int. Heleny i Kazimierza Sorota.

Pt.20.VII.- O zdrowie i Boże błog. w dalszym życiu w dniu Imienin Czesławy Niemas.

Sob.21.VII.- zA ŚP.+ Helenę Olech z int. szwagra Mieczysława Olech.

NIEDZIELA -22.VII.:

g.7.00- Za śp. +Stanisława Woźniak w 1 r. śm. z int Zofii i Stanisława Nowakz rodziną.

g.9.00- Za śp. +Andrzeja Osioł w 13 r. śm. z int. wnuków.

g.11.00- Za śp. Zofię Kowalską z int. brata Kazimierza z rodziną.