OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE :

Msze św. w Niedzielę w Polnej: o g. 7.00, 9.00, 11.00.

29 NIEDZIELA zwykła - 21.X. 2018 r.

W niedzielę 21.X. - Odpust ku czci Św. Jana Kantego w Szalowej.

Za złożone ofiary na tacę w ŚWIATOWY DZIEŃ MISYJNY na Misje z przeznaczeniem na Fundusz Papieski - składam podziękowanie - Bóg zapłać.

W ciągu tygodnia w Polnej o g.17.00 - Msza św i po niej Nabożeństwo różańcowe oprócz środy.

W środę w kościele w Polnej nie będzie Mszy św i modlitwy różańcowej ze względu na pielgrzymkę do Przemyśla całej Szkoły - do Błog. Ks. Jana Balickiego w 70 rocznicę jego śmierci.

O przewodniczenie Modlitwie różańcowej w tym tygodniu prosimy:

W pon. 22.X.- Kandydatów z kl.VII z Wyskitnej i z Polnej.

We wt. 23.X.- Ministranci i lektorzy.

W śr. 24.X- nie ma Mszy św. i Różąńca w kościele w Polnej.

W czw.25.X.- Członkowie 1 Róży Ojców Pana Jana Gawlika.

W pt. 26.X.- Członkowie 2 Róży Ojców Pana Michała Kostrzewy

W Sob.27.X.- Dziewczęca Służba Maryjna

Niedz.28.X.- Ministranci i lektorzy.

W Liturgii czcimy w tym tygodniu :

Pon.22.X. Rocznicę poświęcenia Bazyliki Katedralnej w Tarnowie.

Śr.24.X.- Wspomnienie Błogosławionego Jana Balickiego.

Czw.25.X.- Wspomnienie Św. Jana Pawła II.

W przyszłą niedzielę -28.X. - Rocznica poświęcenia naszego kościoła.

Solenizantom składam życzenie: zdrowia i Bożego błog. w dalszym życiu za wstawiennictwem ich św. Patronów.

W niedzielę 21.X.- ŚWIATOWY DZIEŃ MISYJNY jako patronalny dzień PAPIESKIEGO DZIEŁA ROZKRZEWIANIA WIARY i rozpoczęcie Tygodnia Misyjnego. Składka na tacę na misje z przeznaczeniem na Fundusz Papieski.

Sprzątającym kościół w minionym tygodniu składam serdeczne podziękowanie i za ofiarę zamiast kwiatów - Bóg zapłać.

A na obecny tydzień do posprzątania kościoła prosimy Panią Annę Kuzera i Panią Agatę Motyka.

Bóg zapłać także Nowożeńcom Pani Justynie Szwarga i Panu Pawłowi Wojtaczka za ofiarowane kwiaty na Ołtarze w naszym kościele i Bóg zapłać dekoratorom: Państwu Książkiewiczom z Szalowej.

INTENCJE MSZALNE.

NIEDZIELA -21.X.:

g.7.00- Za śp. Katarzynę Matusik z int. wnuczki Darii z Marcinem i Haliną Sewiło.

g.9.00- Za śp. Władysława Migacza z int. wnuka Przemysława z rodziną.

g.11.00- Za sp. Mariannę, Czesława i Gabriela Olech w 7 r. śm.Marianny z int. Córki Romany Semla z mężem i synami z Krakowa.

Pon.- 22.X.- Za śp. Katarzynę i Józefa Kostrzew w 7 r. śm. Katarzyny z int. syna Stanisława z rodziną.

Wt.-23.X. - Za śp. Wojciecha Mól w 7 dni po śm. z int. żony Wiesławy.

Śr. 24.X. - Nie ma Mszy św.-Pielgrzymka do Błog. Jana Balickiego.

Czw.25.- Za śp. Zofię Chmielewską w 7 dni po śm z int. siostrzenicy Władysławy Górskiej z rodziną.

Pt.26.X.- Za śp. Stanisława Sekułę z int. Janiny Gryzło.

Sob.27.X- Za śp.Annę Gębarowską w 5 r.śm. z int. Marka Grzesiaka z rodziną.

Sob. o g. 15. Chrzest Marty Gurba c. Marcina.

NIEDZIELA- 28.X.:

g.7.00- Za śp. Józefa Pawłowskiego w 4 r.śm z int. c. Danuty z rodziną.

g.9.00- Za śp. Tadeusza Lisowicza w 4 r. Sm. z int. żony i dzieci.

g.11.00- W intencjach Szkoły i Ojczyzny z programem słowno- muzycznym wykonywany przez młodzież i uczniów Szkoły Podst. z Polnej