Aktualne informacje

W obecnym Roku Liturgicznym hasło Roku duszpasterskiego brzmi:"Idźcie i głoście".Jest to naturalna konsekwencja podjęcia odpowiedzialności za łaskę chrztu św. i wypływających z niego zadań. Tym zadaniem jest spełnienie słów Chrystusa:"Idźcie i głoście" Rodzi się pragnienie, by głosić to co jest naszym szczęściem i celem naszego życia, by inni poznali miłość i drogę zbawienia."

Msze św. w niedzielę w Polnej : o 7.00 , 9.00 , 11.00.

Ogłoszenia duszpasterskie :

15 Niedziela zw. - 16.VII.2017.

Za ofiary złożone na tacę w niedzielę 16.VII. dla Seminarium Duchownego w Tarnowie w imieniu Seminarium składam serdeczne Bóg zapłać.

W ciągu tygodnia Msze św. rano o g. 7.00 oprócz środy.

W środę o g. 18.00 - Modlitwa różańcowa prowadzona przez członków Akcji Kat. Po różańcu Msza św. i Nowenna do M.B.N. Pomocy. Serdecznie zapraszam do uczestnictwa.

W Liturgii czcimy :

We wtorek - 18.VII.- Wspomnienie Św. Szymona z Lipnicy, kapłana.

W czwartek-20.VII.-Wspomnienie Błogosławionego Czesława, kapłana.

W sobotę - 22.VII.- Liturgiczne Święto Św. Marii Magdaleny.

Solenizantom składam życzenia: zdrowia i Bożego błogosławieństwa w dalszym życiu za wstawiennictwem ich Świętych Patronów.

Zbliża się 35 Piesza Pielgrzymka Tarnowska na Jasną Górę. "Kim On właściwie jest. Idzcie i głoście - to hasło 35 Pieszej Pielgrzymki Tarnowskiej na Jasną Górę, która rozpocznie się w czwartek 17 sierpnia 2017 r. Eucharystią przy Katedrze Tarnowskiej o g. 6.30.

Zapisy na Pielgrzymkę w swoich Parafiach do końca lipca.

Koszt uczestnictwa w Pieszej Pielgrzymce Tarn. wynosi 90 zł. od osoby, jeżeli z domu idzie więcej niż jedna osoba wówczas każda następna wpłaca 60 zł.Osoby do 16 roku życia muszą mieć wyznaczonego pełnoletniego opiekuna. Osoby niepełnoletnie muszą mieć zgodę rodziców.

Termin spotkania wszystkich zapisanych pielgrzymów w niedzielę 6 sierpnia o g. 15.00 w Bazylice w Grybowie.

Sprzątającym kościół w minionym tygodniu składam podziękowanie i za ofiarowane kwiaty - Bóg zapłać.

A na obecny tydzień do posprzątania kościoła prosimy : Panią Jolantę Bartyzel Panią Marię Łukasik.

.