OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE :

Msze św. w Niedzielę w Polnej: o g. 7.00, 9.00, 11.00.

25 Niedziela zwykła - 23.IX. 2018 r.

W ciągu tygodnia Msze św. rano o g.7.00 oprócz środy.

W środę o g.17.30 - Modlitwa różańcowa prowadzona przez członków Akcji Kat. Po różańcu Msza św. i Nowenna do M.B.N.Pomocy.

W Liturgii czcimy:

we wt.25.IX.Wspomnienie Błog. Władysława z Gielniowa, kapłana- Patrona Warszawy.

W czw.-27.IX.-Wspomnienie Wincentego a'Paulo, kapłana.

W pt.-28.IX.- Wspomnienie Św. Wacława, męczennika.

I w piątek o g.15.00-będzie odmawiana Koronka do Bożego Miłosierdzia na skrzyżowaniach miast świata. Akcja Katolicka włącza się w światową inicjatywę w intencjach pokoju i prześladowanych na świecie. Zachęcam wszystkich do włączenia się do tej modlitwy.

W sob.-29.IX.-Liturgiczne święto Św. Archaniołów: Michała Gabriela i Rafała.

W przyszłą niedzielę - Odpust w Szalowej i we Florynce ku czci Św. Michała

Sprzątającym kościół w minionym tygodniu składam serdeczne podziękowanie i za ofiarowane kwiaty - Bóg zapłać.

A na obecny tydzień do posprzątania kościoła prosimy Panią Iwonę Krzysztoń i Panią Dorotę Kapałka.

Spotkania:

W środę 26.IX. o g.16.30 - Dziewczęca Służba Maryjna.

INTENCJE MSZALNE.

NIEDZIELA 23.IX. :

g.7.00- Za śp. Helenę i Józefa Mól z ok.5 r.śm. Heleny z int. córki Bożeny z rodziną.

g.9.00- Za śp. Mariannę Wałęga z int siostry Ewy Sierota z rodziną.

g.11.00- O zdrowie i Boże błog. dla dziecka Jakuba Kalamaszek, który przyjmie Chrzest św. i o Boże błog. dla jego rodziców i chrzestnych.

Pon.24.IX.- g.7.00-Za śp. Szczepana,Stefana Witek z int.Stanisława Nowaka.

Wt.25.IX.- g.7.00- Za śp. Helenę Mól z int. sąsiada Ryszarda Sędzika.

Śr.26.IX.-g.17.30 - Za śp. Tadeusza Gębarowskiego z int. Rafała, Huberta, Szymona i Damiana Śliwa z rodzinami.

Czw.27.IX.- Za śp.Tadeusza Tajak z int. sąsiadów:Kapłonów i Krzeszowskich.

Pt.28.IX.- Za śp. Stanisława Woźniak z int. rodziny Burkotów.

Sob.29.IX.- Za śp. Michalinę Święs w dniu jej Im. z int. córki Grażyny.z rodziną.

NIEDZIELA : 30.IX.:

g.7.00 - Za śp. Marię i Walentego Litawa w 13 r. śm. Marii z int. córki Zofii z rodziną.

g.9.00 - Za śp. Michała Grzesiak w 7 r. śm i z ok. Imienin z int. dzieci z rodzinami.

g.11.00 - Za śp. Henryka Orłowskiego z int. członków 2 Róży ojców Michała Kostrzewy.