OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE :

Msze św. w Niedzielę w Polnej: o g. 7.00, 9.00, 11.00.

32 NIEDZIELA zwykła - 11.XI. 2018 r.

W Niedzielę 11.XI.Święto Niepodległości w 100 rocznicę istnienia naszej Niepodległej Ojczyzny. Modlimy się o Boże Błogosławieństwo dla Czcigodnej Władzy Naszego Państwa i dla wszystkich Polaków. A o g. 14.00 - Zebranie członków Akcji Katolickiej na które serdecznie zapraszam.

W ciągu tygodnia Msze św rano o g.7.00 oprócz środy. W srodę o g. 16.30 - Modlitwa różańcowa z wypominkami. Po różańcu Msza św. i Nowenna do M.B.N.Pomocy.

W Liturgii czcimy w pon.12.XI.- Wsp. Św. Jozafata, biskupa i męcz.

We wt.13.XI.- Wspomnienie pierwszych Polskich męczenników - Św.Bernarda,Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna.

W sob.17.XI.-Wspomnienie Św. Elżbiety Węgierskiej.

Solenizantom składam życzenia: zdrowia i Bożego Błog. w dalszym życiu za wstawiennictwem Św. Patronów.

Sprzątającym kościół w minionym tygodniu składam serdeczne podziękowanie i za ofiarę zamiast kwiatów - Bóg zapłać.

A na obecny tydzień do posprzątania kościoła prosimy Panią Joannę Iwaszko i Panią Ewę Dusza.

Spotkania: W środę o 15.30 - Z Dziewczęcą Służbą Maryjną.

INTENCJE MSZALNE.

NIEDZIELA 11.XI.- g.7.00- Za śp. Stanisława Woźniak z int. sąsiadów Barbary i Kazimierza Januś.

g. 9.00- Za śp. Adama Krzeszowskiego w 5 r.śm. z nt. brata Stanisława.

g.11.00 - Za śp. Władysława Mitusińskiego z int syna Leszka z rodziną

Pon.12.XI.-O powrót di zdrowia Michaliny Mucha.

Wt.13.XI.- Za sp. Albina Jeziorskiego w 5 r. śm. z int. córki.

Śr.14.XI.- Za śp. Wojciecha Mól w 30 dni po śm. z int. córki Marty z rodziną.

Czw. 15.XI. - Za śp. Zofie Chmielewską w 30 dni po śm. z int. synowej z rodzina.

Pt.16.XI.- Za sp. Rozalię Kalamaszek w 10 r. śm.

Sob. 17.XI.- Za sp. Teresę i Józefa Januś i Barbarę Wojtas z int. rodziny.

NIEDZIELA 17.XI. - g. 7.00 Za śp. Józefy i Michała Chronowskich.

g.9.00 - Za śp. Zofię i Józefa Zięba i za zm. braci i bratowe z int. Janiny Lisowicz z rodziną.

g.11.00 - Za śp. Grzegorza Mól z int. wujka Władysława i kuzyna Piotra z Szalowej